2ο Τουρνουά Hockey: Στη 2η και στην 5η θέση οι ομάδες των Αναβρύτων στη Λευκωσία (pics)

Τα Ανάβρυτα συμμετείχαν και φέτος στο 2ο Τουρνουά Hockey της Λευκωσίας, αυτή τη φορά με δυο ομάδες, όπου αμφότερες πραγματοποίησαν εξαιρετικές εμφανίσεις.

Η πρώτη ομάδα των Αναβρύτων πραγματοποίησε πολύ καλές εμφανίσεις και τερμάτισε τελικά στη δεύτερη θέση με συνολική συγκομιδή 4 νίκες και 2 ήττες, η μία στον τελικό του τουρνουά με 3-0 από την ομάδα του Κόπαμ.

Η δεύτερη ομάδα τερμάτισε στη πέμπτη θέση πετυχαίνοντας μια σπουδαία νίκη στον αγώνα κατάταξης για τις θέσεις 5-6, κερδίζοντας με 1-0 το Senior School.

Μετά το τέλος των αγώνων, συγκινητική ήταν η στιγμή της βράβευσης προς τον κύριο Γιώργο Δραμυτινό, για την πρόσφορά του στο άθλημα.